Haberler

 

SAÇ BAKIMI

İnce telli saçların en büyük sorunu hacimsiz sönük saçlardır. İnce telli saçlarda verilen ilk şekil, hacim gün içerisin de bozulur ve saçlar eski hacimsiz halini alır. İnce telli saçları olduğundan daha hacimli olmasını sağlamak için bazı pratik yollar vardır.

Devamını Oku 

Saç Ekimi Sivas

Günümüzde hemen hemen her gün yenisi çıkan bitkisel ve doğal ürünler, şampuanlar, losyonlar, kremler ve bunlara benzer birçok ürün gibi vaat ettiği boş sözlerin aksine, saç ekim işlemi, saç dökülmesi ve benzeri problemlere karşı kalıcı, kesin ve özellikle güvenilir çözümler sunuyor.

Devamını Oku 

SAKAL EKİMİ KAYSERİ

Sakal ekimi Kayseri ilimizde yapılmakta olup FUE yöntemi ile saç köklerinin alınması ve bu saç köklerinin sakal bölgesine yerleştirilmesi işlemidir. Fue yöntemi saç köklerinin alınması şekline verilen bir isimdir.

Devamını Oku 

SAÇ DÖKÜLMESİNİN ÇÖZÜMÜ

Bizler genel olarak doğal ve gür saçlara sahip olmak isteriz. Saçlarımızın bakımına özen göstermezsek bu gür ve sağlıklı saçlar bir gün olur cansızlaşıp dökülme yoluna girerler. Cansızlaşma süreci saçların nemini, yağını ve vitaminini kaybetmesiyle başlar.

Devamını Oku 

JÖLE ZARARLI MI

Önceki senelerde çok daha fazla tercih edilen jöle, şimdilerde kullanımı daha da azalsa da diğer saç şekillendirici ürünlere göre yine de azımsanmayacak kadar fazlaca kullanılmaktadır.

Devamını Oku 

saçlarımız neden dökülür

Saçlar ve derimizdeki bütün hücreler belli aralıklarla yenilenmektedir. Derimizdeki yapılar ortalama 2845 günlük bir periyodda yenilenirken, saçlardaki periyod 4 ila 6 yıl arasında olmaktadır.

Devamını Oku 

Microblading Nedir

Günümüzde uygulanan ve doğal kaşa en yakın sonucu veren microblading yöntemi ile zamandan tasarruf etmek artık daha kolay. Tamamen doğal olan microblading boyasının su geçirgen özelliği abdest geçmesini önlemiyor.

Devamını Oku 

SAÇ UZATMA YÖNTEMLERİ

Saçımızın hızla uzamasını istemek biz kadınların en çok dilediği bir durumdur. Gür ve uzun saçlara sahip olmayı hangimiz istemeyiz ki. Geçmişten günümüze kadın erkek demeden herkesin değişik stillerdeki saçlarla kendilerine bir tarz oluşturmuş ve insanlarla özdeşleşmiştir.

Devamını Oku 

Microblading Nedir

Microblading Nedir Son yıllarda kaş yapımında uygulanan ve doğal kaşa en yakın sonucu veren mükemmel bir yöntemdir. Cilde hiçbir zararı yoktur.

Devamını Oku 

Saç Telindeki Mucize

İnsanlarda kalp krizi tehlikesinin olası kalp krizinden 6 ay önce kişinin saç telinden tahlil edilebileceği duyuruldu.

Devamını Oku 

Saç Dökülmesine Karşı

Saç dökülmesi erkek kadın demeksizin herkesin korkulu rüyası haline geldi günümüzde. Uzmanların günde 80 100 saç teli kaybını normal kabul etmek mümkün bile değil çoğumuza göre

Devamını Oku 

Saç nakli hangi dökülmelerde uygulanabilir

Aşağıdaki nedenlere bağlı saç dökülmelerinde saç nakli uygulanabilir: Erkek tipi saç dökülmesi, Kadın tipi saç dökülmesi, Doğuştan bölgesel saç kayıpları, Yanıklara bağlı oluşan saç kayıpları

Devamını Oku 

Saç Mezoterapisinin Faydaları

İlaçlar, patolojinin bulunduğu yerin yakınına enjekte edilir. Bu yolla tedavinin faydaları şunlardır Zayıflamış olan saçların beslenmesini ve güçlenmesini sağlar. Böylece saçlara daha sağlıklı ve gür bir görünüm kazandırılmış olur.

Devamını Oku 

Saç ekiminde PRP nin önemi

Saç ekimi ile sonrasında PRP tedavisi gayet başarılı sonuçlar almamızı sağlıyor. Özellikle çok sigara içen kişilerd

Devamını Oku